Našimi přístroji pokrýváme rozsah teplot -100 až 2500°C.

Nabízíme pece řady AMETEK JOFRA  a vysokoteplotní pece LENTON v horizontálním provedení.

 AMETEK JOFRA nabízí ucelené řešení kalibračních úloh, včetně etalonových teploměrů, digitálních vyhodnocovacích jednote a přepínačů měřících míst.

AMETEK JOFRA se vývojem pecí systematicky zabývá a přináší nová řešení, systémy a nápady. Mezi nejvýznamnější lze počítat dvou-zonové provedení kalibrační jímky a systém DLC - dynamická kompenzace zatížení, který posunul homogenitu teplotního pole v peci k dříve nevídaným hodnotám. Kalibrační pece AMETEK JOFRA vynikají i také v rychlosti dosažení požadované teploty.

NOVINKA! Kalibrační pec RTC 159 pokrývá rozsah teplot -100 až 155°C. Jde o jediný přenosný přístroj na trhu s tímto rozsahem teplot.

rtc159 frontDokumentační kalibrátor s externím etalonem Pt 100, snímačem DLC a vstupem pro kalibrovaný snímač (RTD, TC, mA, V, termostat). Rozlišení 0,001°C, dokumentační software JOFRACAL... Více informací zde.

AMETEK JOFRA NEW CTC 

Od června 2016 lze objednávat pece NEW CTC 155, 350 a 650 ve verzích A a C. Verze C disponuje vstupem pro připojení referenčního teploměru STS s inteligentním konektorem. Prezentaci nové řady pecí je zde.