Dataloggery - systémy pro záznam dat v reálném čase.

Nabízíme řešení pro pro průmysl, farmacii, metorologii a další speciální aplikace.

 

FrontDAQ 5

Rychlý univerzální datalogger na bázi modulů. S 3 x 5ti plnohodnotnými kanály a vzorkováním až 470 Hz disponuje mnoha vlastnostmi jako je vysoká přesnost měření, rozhraními Ethernet, 2x USB, RS 232, 2x RS 485, SD slot a webovým serverem. Přístroje lze navíc spojovat a navyšovat tak počet kanálů.

 

GRANT Squirrel SQ20xx

Řada univerzálních dataloggerů s univerzálními kanály konfigurovanými uživatelem. S rozhraními Ethernet / WiFi, USB, RS 232 a SD slotem. Velký grafický displej poskytne informace o průběhu měření přímo v terénu. Software SquirellView Plus usnadňuje konfiguraci přístroje, přenos dat a jejich analýzu. Snadný export do Excelu i v režimu ON-line.

 

ELTEK GEN II

Wireless systém s velmi širokou škálou měřených signálů. Až 250 měřících kanálů s dosahem až 1 km. Software DARKA je i ve verzi pro FDA CFR 21 Part 11.

 

SWEMA AIR

Je řada vyspělých dataloggerů pro úlohy zaměřené na klimatické podmínky uvnitř budov a dále na speciální měření v papírenském průmyslu. Měří prostorové proudění vzduchu, tlakové diference, relaivaní vlhkost, barometrický tlak i index průvanu. V papírnách pak jsou nasazovány do úloh měření teploty rotujícího válce, vlhkosti papíru a podobně.

 

ACR systems

Je výrobce kompaktních a robustních dataloggerů. Pokud potřebujete měřit například teplotu při transportu potravin, léků nebo jiného zboží máme řešení.

 

Dataloggery FOURTEC

Společnost Fourtec (Fourier Technologies) se zaměřuje na průmyslovou oblast sběru a záznamu dat. Dataloggery Fourtec se vyznačují jednoduchým intuitivním ovládáním a přenositelností. Přístroje jsou zpravidla zaměřeny na monitorování relativní vlhkosti a teploty, ale prakticky všechny modely také umožňují zpracovávat externí vstupní napěťové a proudové signály. Systémy Fourtec pokrývají celou řadu aplikací od těch nejjednodušších po rozsáhlejší systémy včetně bezdrátového přenosu naměřených dat.