Pressure banner 100

V naší nabídce můžete najít kalibrátory do provozu i laboratoře v rozsahu -1 až 1000 bar. K dispozici jsou špičkové digitální manometry, digitální tlakové kalibrátory, dokumentační a multifunkční kalibrátory tlaku, závažové kalibrátory a také jiskrově bezpečné digitální kalibrátory. Kalibrační technika AMETEK CRYSTAL nabízí také ucelený systém pro snadné připojení přístrojů na tlaková zdroje prostřednictvím fitinek a hadis systému CPF. Vyznačuje se m.j. tím, že šroubení lze utáhnout rukou. 

 

Závažové tlakové kalibrátory

Jsou primární etalony, tlak je realizován působením síly na plochu. V naší nabídce jsou pneumatické i hydraulické závažvé kalibrátory. Pneumatické modely s rozsahem do 70 bar pracují se systémem "Floating ball".

 

Digitální tlakové kalibrátory

Jsou založeny na pricipu přesného měření tlaku. Jejich přesnost se pohybuje od 0,01%. Zároveň s měřením tlaku nabízí i funkce měření procesních signálů (mA, V, kontakt) a v některých případech nabízí i dokumentační a záznamové funkce. Provedení digitálních kalibrátorů dovoluje obvykle i nasazení v provozních podmínkách. V kalibrační sestavě je kombinován s tlakovou pumpou. Digitální tlakové kalibrátory bývají kombinované s dalšími funkcemi, pak můžeme hovořit o dokumentačních procesních kalibrátorech nebo také o dokumentačních kalibrátorech tlaku. Výstupem kalibrace s dokumentačním kalibrátorem je automaticky generovaný protokol. Nabízíme i řešení pro úlohy dokumentační kalibrace dle FDA CFR 21 Part 11.

 

AMETEK JOFRA HPC 040/2

Je moderní kalibrátor tlaku s řadou dalších funkcí. Kromě dvou volitelných tlakových rozsahů disponuje funkcí vstupu pro odporový teplměr Pt100, měření mA a V, simulací mA smyčky a vstupem pro externí tlakové moduly APM. 

HPC050 200h                                            

Jiskrově bezpečné kalibrátory 

Pro práci v prostředí s nebezpečím výbuchu je k dispozici řada kalibrátorů HPC 05x. Třída II 1G IEx ia IIC T4/T3 Ga . Specifikace tlakových vstupů je 0,035% rdg, disponuje vstupem pro připojení externích tlakových modulů a modulu pro připojení Pt100. Konstrukčně vychází HPC 05x z HPC 04x.

        

Přesné digitální manometry

Jsou založeny na pricipu přesného měření tlaku. Kalibrátorem tlaku je v tomto případě digitální manometr. Jejich přesnost se pohybuje od 0,02%. K dispozici bývá funkce dataloggingu. Zejména pro kalibraci přímoukazujících přístrojů (manometrů, smyček) jde o ekonomicky efektivní řešení. V kalibrační sestavě je kombinován s tlakovou pumpou. Součástí dodávky je kalibrační list dle ISO 17025 - akreditovaná kalibrační laboratoř. K dispozici je provedení i pro absolutní tlak.

M1 200h           M1 a XP2i robustní manometry pro laboratoř i polní podmínkyXP2 200h

Robustní a stabilní manometr XP2i AMETEK Crystal. Má kovové tělo, certifikát do prostředí s nebezpečím výbuchu a možnost dataloggingu. Je dostupný v přesnostech 0,1% čtené hodnoty, 0,05% z rozsahu nebo 0,02% z rozsahu. Kalibrační software pro kalibraci automaticou kalibraci manometrů je volitelným příslušenství, práci dokáže velmi zrychlit. 

 

Tlakové pumpy

Slouží jako stabilní zdroj tlaku při kalibraci. Pneumatické pumpy pokrývají rozsah talku -1 až 135 bar, hydraulické pak 0 až 1000 bar. Nabízíme pumpy pro velmi malé tlaky, vakuum, kombinované tlaky (vakuum/tlak).

Pro aplikace s požadavkem na velmi jemnou regulaci, nabízíme objemový regulátor tlaku pracující s rozlišením 0,0005 PSI. Pro kalibaci diferenčních snímačů malých rozsahů představuje vynikající řešení!

Specifikujte svůj požadavek a kontaktujte nás!