tectra-title-akce                 

Připravili jsme pro Vás jarní novinky a semináře. Rezervujte si včas místo na seminářích, počet účastníků je limitovaný. Pokud Vám termín seminářů nevyhovuje, můžeme se dohodnout na individuální prezentaci. Věnujte pozornost i naší sekci "Bazar", kam jsme přidali nové položky.

A je to tady, máme pro Vás další letošní novinky a nabídku seminářů zaměřených na problematiku testování, kalibrace a měření. AMETEK Chatillon představil novou verzi programu FORCETEST fungující ve výkonné kombinaci se zkušebním strojem TCM a siloměrem DFS3. Napište si o detaily!


RTC168newMáme pro vás připravenou DEMO sestavu RTC168! Kompletní sestavu včetně sanitary sensoru a speciální opce lázeň si můžete prohlédnout po předchozí dohodě u nás v kanceláři. Chystáme také roadshow, kdy vás můžeme s novou lázní navštívit. Pokud vás nový model RTC168 zaujal, jistě nás kontaktujte.

Řada kalibračních pecí RTC byla rozšířena o další kombinovaný model mikrolázeň + kalibrační pec. Nese označení RTC168 a pracuje v rozsahu -30 až 165°C.  K dispozici je také opce pro kalibraci krátkých sanitárních snímačů s přírubou až do průměru 83 mm pro práci v režimu jak pece tak i lázně.

Stejně jako ostaní modely řady RTC je k dispozici v provedeních A, B & C. Kompletní specifikace je na webu AMETEK JOFRA.

 

Představujeme
 

ASC400 7

Kalibrátor ASC-400

Kalibrátor ASC-400 disponuje kromě tradičních funkcí (mA,V, °C, TC, RTD, Hz...) také vestavěným barometrem. Volitelně jej lze rozšířit o tlakové moduly s rozsahem do 700 bar včetně tlakových pump. V nejbližší době uvedeme také nový kalibrátor tlaku. Do našeho bazaru přibylo několik nových přístrojů a další budou následovat.

 

Analyzátor výkonu LMG670

ZES ZIMMER Precision Power Meter LMG670 Jedinečný analyzátor výkonu s Dual Path Architecture, určený pro analýzu VF signálů frekvenčních měničů, modulární architekurou až 7 kanálů / DC až 10 MHz, 0,03%.

Zimmer Logo           Zimmer New

Trhačka AMETEK Lloyd jako analyzátor textury

Víte, že materiálový tester AMETEK Lloyd LS 1 tvoří základ anaylzátoru textury TA 1? Pokud analyzujete kvalitu potravin, léků, kosmetických přípravků, ovoce nebo zeleniny po mechanické stránce, měl by Vás náš systém TA 1 velmi zajímat. Jednoduchým doplněním lze trhačku přeměnit například na penetrometr. Nastavení je snadné, stačí jej načíst z knihovny software Nexygen Plus ver, 3.x

 

Akce! Inteligentní trhačka TCD 225 za speciální cenu!

Rádi bychom Vám nabídli tester Chatillon TCD 225 se snímačem 500N s akční slevou 40%! Jedná se přístroj použitý na několika výstavách. Pro více informací nás kontaktujte!tcd225 akce