tectra-title-akce                 
A je to tady, máme pro Vás letošní novinky a nabídku seminářů zaměřených na problematiku testování, kalibrace a měření. 
AMETEK Chatillon představil novou verzi programu FORCETEST fungující ve výkonné kombinaci se zkušebním strojem TCM a siloměrem DFS3. Napište si o detaily!
 
Máme pro vás připravenou DEMO sestavu RTC168! Kompletní sestavu včetně sanitary sensoru a speciální opce lázeň si můžete prohlédnout po předchozí dohodě u nás v kanceláři. Chystáme také roadshow, kdy vás můžeme s novou lázní navštívit. Pokud vás nový model RTC168 zaujal, jistě nás kontaktujte.
 
Prosinec 2021: Řada kalibračních pecí RTC byla rozšířena o další kombinovaný model mikrolázeň + kalibrační pec. Nese označení RTC168 a pracuje v rozsahu -30 až 165°C.  K dispozici je také opce pro kalibraci krátkých sanitárních snímačů s přírubou až do průměru 83 mm pro práci v režimu jak pece tak i lázně. 
 RTC168new    Stejně jako ostaní modely řady RTC je k dispozici v provedeních A, B & C. Kompletní specifikace je na webu AMETEK JOFRA
 
V listopadu uvolnil AMETEK Chatillon již v pořadí třetí řadu digitálních siloměrů DFS3/DFE3. Přináší vylepšení v ergonomii ovládání a mnoho dalšího. 
DFx3 web
Siloměry lze kombinovat se stávajícímy mechanickými i motorovými rámy a jsou podporovány softwarem ForceTest 3.0.
 
Nový software pro materiálové testery NexygenPlus 4.1 s bezpečnostním modulem pro řízení přístupu a zpracování dat dle FDA 21 CFR Part 11 je k dispozici. Lze jej získat pro všechny nové a také některé starší stroje AMETEK Lloyd. Objednejte is prezentaci kompletního řešení v naší kanceláři.

I letos na jaře jsme pro Vás připravili tradiční novinky a nabídku zajímavých seminářů. Jako bonus přidáváme pozvánku na virtuální veletrh společnosti AMETEK USA. 

I v době čínského koronaviru jsme pro Vás připravili tradiční podzimní novinky. Upravili jsme i náš prezentační potenciál a jsme připraveni naše přístroje prezentovat i formou videohovoru. Navzdory složité sitauci se nám daří dodržovat standardní dodací lhůty našich přístrojů i služeb. Stáhněte si pozvánku na semináře a webináře pořádané na podzim.

Naše kancelář funguje a jsme připraveni poskytovat nabídky, servis i technickou podporu a také přijímat objednávky.

Dokonce máme několik novinek. Řada kompaktních kalibrátorů teploty je bohatší o další model CTC-652, pracuje do 650°C a má ponor 190 mm. Pec CTC je k vidění u nás nebo na videu.

Další novinkou je rychlý materiálový tester LS-5HS s rozsahem 5kN, který vychází z osvědčené trhačky LS-5, ovšem disponuje rychlostí pohybu ramene 20320 mm/min pro rychlejší testování ve výrobě. 

Vzhledem k současné situaci je zajímavým produktem také inteligentní infrateploměr s funkcí zjišťování tělesné teploty vybavený pamětí a alarmy. 

Jako každý rok i letos pro Vás máme podzimní novinky z přístrojové a kalibrační techniky. Ke stažení jsou zdeRozhodně si novinky stáhněte, seznámíte se s monitorovacím systémem ELTEK GENII, který kombinuje široké spektrum čidel propojených radiovým signálem a připojených k internetu. Naše spektrum kalibračních pecí je zase o něco větší. Řadu systémů máme fyzicky k dispozici a rádi Vám je po dohodě předvedem, tedy volejte a pište!

V našich novinkách jste mohli vidět upoutávku na nové dataloggery GRANT Yoyo. Jde o robustní přístroje s odolností až do 150°C. Podrobnosti na našem webu budou již brzy. Katalogový list si zatím můžete stáhnout zde.

 Byla uvedena zcela nová řada materiálových testerů AMETEK Lloyd LD. Řada dvousloupcocých strojů zahrnuje pět modelů 5, 10, 30, 50 a 100 kN. Další novinkou je digitální manometr XP2i v  provedení pro měření absolutního tlaku na rozsazích 30 a 70 bar.

Novinkou v naší nabídce jsou i špičkové termočlákové etalony a procesní termočlánky vhodné pro zajištění úloh spojených s normou AMS 2750. 

AMETEK JOFRA modifikoval úspěšnou řadu kalibračních pecí CTC. Nová řada NEW CTC pokrývá třemi modely rozsah -25 až 660°C a přináší řadu vylepšení. Je k vidění v našem showroomu. Můžete se dohodnout i na předevedení přímo u vás v rámci našeho roadshow. Nabídku Vám rádi připravíme již dnes.

Nové laboratorní lázně GRANT ECOCOOL jsou již k dispozici. V našem showroomu lze vidět model LT ecocool 150 pracující v rozsahu -25 až 150°C. Využijte příležitosti a rezervujte si termín předvedení!

Další novinky se blíží, těšte se na novy mikroohmmetr AOIP OM-17 nebo novou řadu kalibrátorů CALYS 1xxx!

Od 1. července 2016 je bezpodmínečně nutné dodržovat novou evropskou direktivu 2013/35/EU, která předepisuje kontrolu pracoviště měřením úrovně elektromagnetického pole pro zajištění lidského zdraví veřejnosti a zaměstnanců. Ideálním přístrojem pro kontrolu splnění limitních hodnot je systém SMP 2 (WAVECONTROL). Přístroj SMP 2 umožňuje výměnu sond a díky tomu pokrývá široké frekvenční spektrum od 0 Hz (DC) až do 40 GHz. Buďte připraveni a pořiďte si svůj monitorovací systém SMP 2! Více informací o produktu SMP 2 naleznete zde.

SMP2v

 

 

 

Podívejte se na nové webové stránky AMETEK TEST. DFSII front Najdete zde pohromadě materiálové testery, siloměry a bohaté příslušenství! Seznamte se například s digitálním siloměrem Chatillon DFS II.

 Zveme Vás na dny AOIP v Praze. Máme k dispozici procesní kalibrátor CALYS50 v novém designuCALYS 50 75 100 Front newa také datalogger FrontDAQ 5 se software VISULOG. Dohodněte si návštěvu a předvedení!

Nový rok jsme zahájili uvedením nové generace procesních kalibrátorů AMETEK JOFRA ASC-400. Je k vidění v našem showroomu a po dohodě je můžeme předvést přímo u vás.

 

Kalibrátor ASC-400 disponuje kromě tradičních funkcí (mA,V, °C, TC, RTD, Hz...) také vestavěným barometrem.ASC400 7

Volitelně jej lze rozšířit o tlakové moduly s rozsahem do 700 bar včetně tlakových pump.

V nejbližší době uvedeme také nový kalibrátor tlaku.

Do našeho bazaru přibylo několik nových přístrojů a další budou následovat.

 

 

Představujeme

ZES ZIMMER Precision Power Meter LMG670 Jedinečný analyzátor výkonu s Dual Path Architecture, určený pro analýzu VF signálů frekvenčních měničů, modulární architekurou až 7 kanálů / DC až 10 MHz, 0,03%.

Zimmer Logo           Zimmer New

O dalších našich akcích budete včas informováni. V současné době je v našem showroomu k vidění špičkový datalogger FrontDAQ 5 a kalibrační pec AMETEK JOFRA RTC 700 B. Oba přístroje lze vyzkoušet, stačí si dohodnout termín návštěvy.

 

Trhačka AMETEK Lloyd jako analyzátor textury

Víte, že materiálový tester AMETEK Lloyd LS 1 tvoří základ anaylzátoru textury TA 1? Pokud analyzujete kvalitu potravin, léků, kosmetických přípravků, ovoce nebo zeleniny po mechanické stránce, měl by Vás náš systém TA 1 velmi zajímat. Jednoduchým doplněním lze trhačku přeměnit npaříklad na penetrometr. Nastavení je snadné, stačí jej načíst z knihovny software Nexygen Plus ver, 3.x

 

Akce! Inteligentní trhačka TCD 225 za speciální cenu!

Rádi bychom Vám nabídli tester Chatillon TCD 225 se snímačem 500N s akční slevou 40%! Jedná se přístroj použitý na několika výstavách. Pro více informací nás kontaktujte!tcd225 akce