Swema - speciální dataloggery

 

Je řada profesionálních dataloggerů pro úlohy zaměřené na klimatické podmínky uvnitř budov a dále na speciální měření v papírenském průmyslu. Měří prostorové proudění vzduchu, tlakové diference, relaivaní vlhkost, barometrický tlak i index průvanu. V papírnách pak jsou nasazovány do úloh měření teploty rotujícího válce, vlhkosti papíru.

Multifunkční datalogger SWEMA 3000

Datalogger s dvěma univerzálním vstupy pro měření relativní vlhkosti, teploty, prouění, průtoku a diferenčního tlaku. Volitelně lze doplnit termočlánkový vstup (K) a snímač diferenčního talku. Přístroj je vyvinutý a vyráběný ve Švédsku. Oceníte dokonalé zpracování - leštěný hliník i skandinávský design. 

MULTIPOINT | ISO 7730

Systém pro měření komfortu prostředí dle normy ISO 7730. Software Multipoint propojuje jednotlivé snímače "průvanu", teploty a vlhkosti do ucelené sestavy, která pracuje na základě požadavků předpisu ISO 7730.

Přístroje pro papírenský průmysl

SWEMA disponuje velkou zkušeností s měřením kritických veličin při výrobě papíru. Představuje řešení pro měření teploty papíru na rotujícím válci, teplotu okolí, relativní vlhkost a mnoho dalšího.

Precizní mikromanometry

Pokud potřebujete přesně měřit malý tlak nebo tlakovou diferenci jistě si pořiďte někaterý z manometrů SWEMA MAN 7/8