Mikroohmetr AOIP OM 10 je univerzální ekonomický přístroj pro měření v provozních podmínkách i laboratoři.  Měřící proud až 1 A je zajišťován dvojicí výkonných akumulátorů.  Funkce kompenzace měřeného odporu na teplotu, dle teplotního koeficientu měřeného materiálu. V přístroji jsou volitelné koeficinety ALFA pro definování teplotní závislosti (Al, CU, Custom).  Volitelné měřící Kelvinovy sondy jsou k dispozici v podobě kleští  nebo hrotů také v pozlaceném provedení.

Mikroohmetr AOIP OM 16 je navržen pro měření v provozních podmínkách a je vybaven funkcemi pro uplatnění v leteckém průmyslu, kontrole elektrických strojů jako jsou motory a transfomátory. Měřící proud až 10 A je zajišťován dvojicí výkonných akumulátorů. Kontrolní obvody indikují správný kontakt měřících elektrod. Funkce kompenzace měřeného odporu na teplotu, dle teplotního koeficientu měřeného materiálu. Volitelný průběh proudu. Vstup pro připojení externího čidla Pt 100. V přístroji jsou volitelné koeficinety ALFA pro definování teplotní závislosti (Al, CU, Custom). Volitelné měřící Kelvinovy sondy jsou k dispozici v podobě kleští, hrotů a hrotů s externím triggerem.

Mikroohmmetr AOIP OM 21 je laboratorní verzí microohmmetru, který lze díky své nízké hmotnosti a malým rozměrům také snadno přenést do provozu. Maximální měřící proud je 10A, průbeh proudu lze volit spojitý / pulsní / puslní s průchodem nulou. Nabízí pokročilé funkc jako je výpočet ohřevu vinutí, datalogging, paměťové funkce a kompanzaci měřeného odporu na teplotu. V přístroji jsou volitelné koeficinety ALFA pro definování teplotní závislosti (Al, CU, Custom). Volitelné měřící Kelvinovy sondy jsou k dispozici v podobě kleští  nebo hrotů také v pozlaceném provedení.

                                                              OM 10 / OM 16 / OM 21/22

micro ohm banner

 

Mikroohmetr TR DMO200 je univerzální přístroj pro 4-vodičové měření přechodových odporů v rozvodných sítích a technice kolejových vozidel. Disponuje trvalým měřícím proudem až 200A s rozlišením měřené hodnoty až 0,1μΩ. Snadno přenosný mikroohmmetr je uložen v robusním plastovém kufru. Napájen je ze sítě 115/230V.

Mikroohmetr TR DMO600 poskytuje ve své třídě jedinečný trvalý měřící proud až 600A při hmotnosti přístroje pod 20kg. Hodí se i pro dlouhodobé oteplovací zkoušky rozváděčů a instalací. V odolném kufru je umístěn přístroj včetně měřící kabeláže a adaptérů, což zajišťuje snadný transport přímo na místo měření. V menu si můžete přednastavit několik hodnot proudů a automatických časů měření. Samozřejmostí je i možnost ukládání dat na flash disk a komunikace s PC.

                                                                DMO 200 / DMO 600

                                 

Měřič oteplení impedanční smyčky PCU1-C poskytuje měření impedančních složek Z a X na vedeních a podzemních kabelech. Rozsah výstupního proudu je do 80A, měřené napětí 300V a fázový úhel ±180º. Tester umožňuje pohodlné nastavení doby zkoušky pomocí interního časovače a uložení naměřených hodnot na USB flash disk.

                                                                   PCU1-C