Kalibrátory tlaku - digitální

Ametek JOFRA HPC je ucelená řada digitálních kalibrátorů tlaku, pracující v rozsahu -1 až 700 bar /vakuum, relativní, absolutní i diferenční/. K dispozici je i široká škála zdrojů tlaku - ručních tlakových pump.

Základní přesnost je ±0,025% rdg + 0,01% FS. Uživatel může volit mezi přístrojem s jedním zabudovaným rozsahem (HPC 500) nebo s dvěma volitelnými rozsahy (HPC 502). Speciální variantou je HPC600 se zabudovanou elektrickou pumpou a rozsahem 10 bar.

HPC 550 je jiskrově bezpečné provedení kalibrátoru (ATEX II 2 G Ex ia IIB T3 Gb , IECEX Ex i a IIB T3 Gb)

EX small HPC500 small
Kalibrátor tlaku JOFRA HPC 040

Novinka roku 2015! Kalibrátor s integrovaným barometrem a rozsahy od -1 do 1000 bar. Základní přesnost je 0,035% čtené hodnoty. Je plně teplotně kompenzovám do 50°C, úspěšně může pracovat v prostředí, kde teplota dosahuje této hodnoty. Kromě přesného měření proudového signálu (mA) s možností napájení měřené smyčky, disponuje také funkcí simulace signálu. Funguje tedy i jako kalibrátor mA signálu, uživatel na displeji nastaví požadovnaou úroveň signálu a může tak zkontrolovat celou měřící smyčku.

Přístroj má vstup pro připojení teploměru Pt 100 a dalších externích modulů tlaku. Komunikaci s PC zajišťuje USB rozhraní.

Barevný displej s vysokým kontrastem a třemi stupní podsvícení nabízí v jediném okamžiku řadu užitečných údajů a přitom působí stále přehledně, posuďte sami. I HPC 040 je k vidění v našem showroomu, nechte si jej předvést!

 HPC040 front small