Mikroohmetr AOIP OM 10 je univerzální ekonomický přístroj pro měření v provozních podmínkách i laboratoři.  Měřící proud až 1 A je zajišťován dvojicí výkonných akumulátorů.  Funkce kompenzace měřeného odporu na teplotu, dle teplotního koeficientu měřeného materiálu. V přístroji jsou volitelné koeficinety ALFA pro definování teplotní závislosti (Al, CU, Custom).  Volitelné měřící Kelvinovy sondy jsou k dispozici v podobě kleští  nebo hrotů také v pozlaceném provedení.

Mikroohmetr AOIP OM 16 je navržen pro měření v provozních podmínkách a je vybaven funkcemi pro uplatnění v leteckém průmyslu, kontrole elektrických strojů jako jsou motory a transfomátory. Měřící proud až 10 A je zajišťován dvojicí výkonných akumulátorů. Kontrolní obvody indikují správný kontakt měřících elektrod. Funkce kompenzace měřeného odporu na teplotu, dle teplotního koeficientu měřeného materiálu. Volitelný průběh proudu. Vstup pro připojení externího čidla Pt 100. V přístroji jsou volitelné koeficinety ALFA pro definování teplotní závislosti (Al, CU, Custom). Volitelné měřící Kelvinovy sondy jsou k dispozici v podobě kleští, hrotů a hrotů s externím triggerem.

Mikroohmmetr AOIP OM 21 je laboratorní verzí microohmmetru, který lze díky své nízké hmotnosti a malým rozměrům také snadno přenést do provozu. Maximální měřící proud je 10A, průbeh proudu lze volit spojitý / pulsní / puslní s průchodem nulou. Nabízí pokročilé funkc jako je výpočet ohřevu vinutí, datalogging, paměťové funkce a kompanzaci měřeného odporu na teplotu. V přístroji jsou volitelné koeficinety ALFA pro definování teplotní závislosti (Al, CU, Custom). Volitelné měřící Kelvinovy sondy jsou k dispozici v podobě kleští  nebo hrotů také v pozlaceném provedení.

  OM 10 / OM 16 / OM 21/22

micro ohm banner