tectra-title-akce

Podívejte se na nové webové stránky AMETEK TEST. DFSII front Najdete zde pohromadě materiálové testery, siloměry a bohaté příslušenství! Seznamte se například s digitálním siloměrem Chatillon DFS II.

GRANT Instruments slaví 60. výročí založení. grant sq2040wifiSvým zákazníků chce poděkovat dvojcifernou slevou na objednávky dataloggerů realizované do konce července 2015! Vyžádejte si více informací. Přehled loggerů zde.

 

 

 

Jaro se blíží a s ním i naše semináře a novinky. Podrobnosti jsou zde.

Nový rok jsme zahájili uvedením nové generace procesních kalibrátorů AMETEK JOFRA ASC-400. Je k vidění v našem showroomu a po dohodě je můžeme předvést přímo u vás.

 Kalibrátor ASC-400 disponuje kromě tradičních funkcí (mA,V, °C, TC, RTD, Hz...) také vestavěným barometrem.ASC400 7

Volitelně jej lze rozšířit o tlakové moduly s rozsahem do 700 bar včetně tlakových pump.

V nejbližší době uvedeme také nový kalibrátor tlaku.

Do našeho bazaru přibylo několik nových přístrojů a další budou následovat.

 

Seminář Diagnostika a monitoring elektrických strojů: IRIS/ QUALITROL. Pohled do nitra transformátorů: Morgan Schaffer úspěšně proběhl, děkujeme za návštěvu! O dalších akcích Vás budeme informovat.

Představujeme 

ZES ZIMMER Precision Power Meter LMG670 Jedinečný analyzátor výkonu s Dual Path Architecture, určený pro analýzu VF signálů frekvenčních měničů, modulární architekurou až 7 kanálů / DC až 10 MHz, 0,03%.

Zimmer Logo           Zimmer New

LMG670 bude k vidění na výstavách SENSORT+TEST (3. až 5.6.2014, Nuremberg) a na Automotive Testing Expo Europe (24 až 26.6.2014, Stuttgart )

 

O dalších našich akcích budete včas informováni. V současné době je v našem showroomu k vidění špičkový datalogger FrontDAQ 5 a kalibrační pec AMETEK JOFRA RTC 700 B. Oba přístroje lze vyzkoušet, stačí si dohodnout termín návštěvy.

 Trhačka AMETEK Lloyd jako analyzátor textury

Víte, že materiálový tester AMETEK Lloyd LS 1 tvoří základ anaylzátoru textury TA 1? Pokud analyzujete kvalitu potravin, léků, kosmetických přípravků, ovoce nebo zeleniny po mechanické stránce, měl by Vás náš systém TA 1 velmi zajímat. Jednoduchým doplněním lze trhačku přeměnit npaříklad na penetrometr. Nastavení je snadné, stačí jej načíst z knihovny software Nexygen Plus ver, 3.x

 

 
 

 emv2014 1

Navštivte naše zahraniční partnery na nejvýznamnější výstavě v oboru elektromagnetické kompatibility (EMC) v Evropě! Výstava nese název EMV 2014 a tento rok se koná v německém Düsseldorfu ve dnech 11. až 13. března 2014. Pokud plánujete výstavu navštívit, tak nás neváhejte kontaktovat, pomůžeme Vám zajistit vstupenky zdarma!

Naše partnery naleznete na výstavě na těchto stáncích:

AFJ INSTRUMENTS: stánek CCD-115

EMC PARTNER AG: stánek H+H CCD-100

Frankonia EMC Test-Systems GmbH: stánek CCD-210

GAUSS INSTRUMENTS GmbH: stánek CCD-211

ZES ZIMMER Electronic Systems GmbH: stánek CCD-6

 

Akce! Inteligentní trhačka TCD 225 za speciální cenu!

 Rádi bychom Vám nabídli tester Chatillon TCD 225 se snímačem 500N s akční slevou 40%! Jedná se přístroj použitý na několika výstavách. Pro více informací nás kontaktujte!tcd225 akce

 

 

Starší akce:

 • Amper 2013: 

  Těšíme se na Vás ve dnech 19.-22.3.2013 na výstavišti v Brně, pavilon V stánek 091. Přijdě se podívat na naše přístroje! Pokud nemáte vstupenku, napište si o ni.

 • Na jaro jsme pro vás připravili novinky z naší přístrojové techniky a také vás zveme na další sérii našich seminářů. Začínáme 27. března 2012, přihlašte se!

   
  17. 4. 2012, Praha
  Pan Martin Lehnhardt, Zera GmbH ukáže techniku pro měření výkonu a kvality elektrické sítě s přesností až 0,001%.
  15. 5. 2012, Praha.
  Předvedeme novinky z oblasti procesních kalibrátorů a kalibračních pecí.  Seminář je určen pro všechny, kdo se zajímají o kalibrace a přesná měření procesních veličin (metrology, pracovníky MaR, údržby, R&D).
  29. 5. 2012, Praha
  Ukážeme technologie pro detekci, monitoring a diagnostiku poruch transformátorů: Morgan Schaffer a elektrických strojů: měřením částečných výbojůIRIS/ QUALITROL
  5. 6. 2012, Praha,
  Dataloggery pro průmyslové využití - výrobní procesy, skladování, měření  kvality energie podle 61000-4-30, pro laboratorní účely, ale i pro environmentální sledování a ochranu kulturního dědictví. Představení široké škály záznamových zařízení včetně WIFI systémů.
 • Podívejte se na žhavé novinky pro podzim 2011, přijďte na semináře.
 • Na MSV 2011 nás nehledejte, ale připravili jsme pro Vás sérii  podzimních seminářů
 • Od 1.9.2011 je k dispozici řada siloměrů Chatillon DFSII!