tectra-title-akce

Podívejte se na nové webové stránky AMETEK TEST. DFSII front Najdete zde pohromadě materiálové testery, siloměry a bohaté příslušenství! Seznamte se například s digitálním siloměrem Chatillon DFS II.

 Zveme Vás na dny AOIP v Praze. Máme k dispozici procesní kalibrátor CALYS50 v novém designuCALYS 50 75 100 Front new a také datalogger FrontDAQ 5 se software VISULOG. Dohodněte si návštěvu a předvedení!

 

Nový rok jsme zahájili uvedením nové generace procesních kalibrátorů AMETEK JOFRA ASC-400. Je k vidění v našem showroomu a po dohodě je můžeme předvést přímo u vás.

 Kalibrátor ASC-400 disponuje kromě tradičních funkcí (mA,V, °C, TC, RTD, Hz...) také vestavěným barometrem.ASC400 7

Volitelně jej lze rozšířit o tlakové moduly s rozsahem do 700 bar včetně tlakových pump.

V nejbližší době uvedeme také nový kalibrátor tlaku.

Do našeho bazaru přibylo několik nových přístrojů a další budou následovat.

 

Seminář Diagnostika a monitoring elektrických strojů: IRIS/ QUALITROL. Pohled do nitra transformátorů: Morgan Schaffer úspěšně proběhl, děkujeme za návštěvu! O dalších akcích Vás budeme informovat.

Představujeme 

ZES ZIMMER Precision Power Meter LMG670 Jedinečný analyzátor výkonu s Dual Path Architecture, určený pro analýzu VF signálů frekvenčních měničů, modulární architekurou až 7 kanálů / DC až 10 MHz, 0,03%.

Zimmer Logo           Zimmer New

LMG670 bude k vidění na výstavách SENSORT+TEST (3. až 5.6.2014, Nuremberg) a na Automotive Testing Expo Europe (24 až 26.6.2014, Stuttgart )

 

O dalších našich akcích budete včas informováni. V současné době je v našem showroomu k vidění špičkový datalogger FrontDAQ 5 a kalibrační pec AMETEK JOFRA RTC 700 B. Oba přístroje lze vyzkoušet, stačí si dohodnout termín návštěvy.

 Trhačka AMETEK Lloyd jako analyzátor textury

Víte, že materiálový tester AMETEK Lloyd LS 1 tvoří základ anaylzátoru textury TA 1? Pokud analyzujete kvalitu potravin, léků, kosmetických přípravků, ovoce nebo zeleniny po mechanické stránce, měl by Vás náš systém TA 1 velmi zajímat. Jednoduchým doplněním lze trhačku přeměnit npaříklad na penetrometr. Nastavení je snadné, stačí jej načíst z knihovny software Nexygen Plus ver, 3.x

 

 
 

 emv2014 1

Navštivte naše zahraniční partnery na nejvýznamnější výstavě v oboru elektromagnetické kompatibility (EMC) v Evropě! Výstava nese název EMV 2014 a tento rok se koná v německém Düsseldorfu ve dnech 11. až 13. března 2014. Pokud plánujete výstavu navštívit, tak nás neváhejte kontaktovat, pomůžeme Vám zajistit vstupenky zdarma!

Naše partnery naleznete na výstavě na těchto stáncích:

AFJ INSTRUMENTS: stánek CCD-115

EMC PARTNER AG: stánek H+H CCD-100

Frankonia EMC Test-Systems GmbH: stánek CCD-210

GAUSS INSTRUMENTS GmbH: stánek CCD-211

ZES ZIMMER Electronic Systems GmbH: stánek CCD-6

 

Akce! Inteligentní trhačka TCD 225 za speciální cenu!

 Rádi bychom Vám nabídli tester Chatillon TCD 225 se snímačem 500N s akční slevou 40%! Jedná se přístroj použitý na několika výstavách. Pro více informací nás kontaktujte!tcd225 akce

 

 

Starší akce:

 • Amper 2013: 

  Těšíme se na Vás ve dnech 19.-22.3.2013 na výstavišti v Brně, pavilon V stánek 091. Přijdě se podívat na naše přístroje! Pokud nemáte vstupenku, napište si o ni.

 • Na jaro jsme pro vás připravili novinky z naší přístrojové techniky a také vás zveme na další sérii našich seminářů. Začínáme 27. března 2012, přihlašte se!

   
  17. 4. 2012, Praha
  Pan Martin Lehnhardt, Zera GmbH ukáže techniku pro měření výkonu a kvality elektrické sítě s přesností až 0,001%.
  15. 5. 2012, Praha.
  Předvedeme novinky z oblasti procesních kalibrátorů a kalibračních pecí.  Seminář je určen pro všechny, kdo se zajímají o kalibrace a přesná měření procesních veličin (metrology, pracovníky MaR, údržby, R&D).
  29. 5. 2012, Praha
  Ukážeme technologie pro detekci, monitoring a diagnostiku poruch transformátorů: Morgan Schaffer a elektrických strojů: měřením částečných výbojůIRIS/ QUALITROL
  5. 6. 2012, Praha,
  Dataloggery pro průmyslové využití - výrobní procesy, skladování, měření  kvality energie podle 61000-4-30, pro laboratorní účely, ale i pro environmentální sledování a ochranu kulturního dědictví. Představení široké škály záznamových zařízení včetně WIFI systémů.
 • Podívejte se na žhavé novinky pro podzim 2011, přijďte na semináře.
 • Na MSV 2011 nás nehledejte, ale připravili jsme pro Vás sérii  podzimních seminářů
 • Od 1.9.2011 je k dispozici řada siloměrů Chatillon DFSII!