Kalibrátory tlaku digitální a závažové

V naší nabídce můžete najít kalibrátory do provozu i laboratoře v rozsahu -1 až 1000 bar.

06-DPCPKII fritpressure picture

Závažové tlaklové kalibrátory

Jsou primární etalony, tlak je realizován působením síly na plochu. V naší nabídce jsou pneumatické i hydraulické závažvé kalibrátory. Pneumatické modely s rozsahem do 70 bar pracují se systémem "Floating ball".

 

Digitální tlakové kalibrátory

Jsou založeny na pricipu přesného měření tlaku. Jejich přesnost se pohybuje od 0,01%. Zároveň s měřením tlaku nabízí i funkce měření procesních signálů (mA, V, kontakt) a v některých případech nabízí i dokumentační a záznamové funkce. Provedení digitálních kalibrátorů dovoluje obvykle i nasazení v provozních podmínkách. V kalibrační sestavě je kombinován s tlakovou pumpou. Digitální tlakové kalibrátory bývají kombinované s dalšími funkcemi, pak můžeme hovořit o dokumentačních procesních kalibrátorech nebo také o dokumentačních kalibrátorech tlaku. Výstupem kalibrace s dokumentačním kalibrátorem je automaticky generovaný protokol. Nabízíme i řešení pro úlohy dokumentační kalibrace dle FDA CFR 21 Part 11.

 

Přesné digitální manometry

Jsou založeny na pricipu přesného měření tlaku. Kalibrátorem tlaku je v tomto případě digitální manometr. Jejich přesnost se pohybuje od 0,04%. K dispozici bývá funkce dataloggingu. Zejména pro kalibraci přímoukazujících přístrojů (manometrů, smyček) jde o ekonomicky efektivní řešení. V kalibrační sestavě je kombinován s tlakovou pumpou.

 

Tlakové pumpy

Slouží jako stabilní zdroj tlaku při kalibraci. Pneumatické pumpy pokrývají rozsah talku -1 až 135 bar, hydraulické pak 0 až 1000 bar. Nabízíme pumpy pro velmi malé tlaky, vakuum, kombinované tlaky (vakuum/tlak).

Pro aplikace s požadavkem na velmi jemnou regulaci, nabízíme objemový regulátor tlaku pracující s rozlišením 0,0005 PSI. Pro kalibaci diferenčních snímačů malých rozsahů představuje vynikající řešení!

Specifikujte svůj požadavek a kontaktujte nás!