Kalibrátory tlaku digitální a závažové

V naší nabídce můžete najít kalibrátory do provozu i laboratoře v rozsahu -1 až 1000 bar. K dispozici jsou špičkové digitální manometry, digitální tlakové kalibrátory, dokumentační a multifunkční kalibrátory tlaku a závažové kalibrátory.

06-DPCPKII fritpressure picture

Závažové tlaklové kalibrátory

Jsou primární etalony, tlak je realizován působením síly na plochu. V naší nabídce jsou pneumatické i hydraulické závažvé kalibrátory. Pneumatické modely s rozsahem do 70 bar pracují se systémem "Floating ball".

 

Digitální tlakové kalibrátory

Jsou založeny na pricipu přesného měření tlaku. Jejich přesnost se pohybuje od 0,01%. Zároveň s měřením tlaku nabízí i funkce měření procesních signálů (mA, V, kontakt) a v některých případech nabízí i dokumentační a záznamové funkce. Provedení digitálních kalibrátorů dovoluje obvykle i nasazení v provozních podmínkách. V kalibrační sestavě je kombinován s tlakovou pumpou. Digitální tlakové kalibrátory bývají kombinované s dalšími funkcemi, pak můžeme hovořit o dokumentačních procesních kalibrátorech nebo také o dokumentačních kalibrátorech tlaku. Výstupem kalibrace s dokumentačním kalibrátorem je automaticky generovaný protokol. Nabízíme i řešení pro úlohy dokumentační kalibrace dle FDA CFR 21 Part 11.

 

AMETEK JOFRA HPC 040/2

Je moderní kalibrátor tlaku s řadou dalších funkcí. Kromě dvou volitelných tlakových rozsahů disponuje funkcí vstupu pro odporový teplměr Pt100, měření mA a V, simulací mA smyčky a vstupem pro externí tlakové moduly APM. 

HPC040 front small           APM CPF

Přesné digitální manometry

Jsou založeny na pricipu přesného měření tlaku. Kalibrátorem tlaku je v tomto případě digitální manometr. Jejich přesnost se pohybuje od 0,02%. K dispozici bývá funkce dataloggingu. Zejména pro kalibraci přímoukazujících přístrojů (manometrů, smyček) jde o ekonomicky efektivní řešení. V kalibrační sestavě je kombinován s tlakovou pumpou.

Robustní a stabilní manometr XP2i AMETEK Crystal. Má kovové tělo, certifikát do prostředí s nebezpečím výbuchu a možnost dataloggingu. Je dostupný v přesnostech 0,1% čtené hodnoty, 0,05% z rozsahu nebo 0,02% z rozsahu. Kalibrační software pro kalibraci automaticou kalibraci manometrů je volitelným příslušenství, práci dokáže velmi zrychlit.

XP2i front       ASC XP2i GC

 

Tlakové pumpy

Slouží jako stabilní zdroj tlaku při kalibraci. Pneumatické pumpy pokrývají rozsah talku -1 až 135 bar, hydraulické pak 0 až 1000 bar. Nabízíme pumpy pro velmi malé tlaky, vakuum, kombinované tlaky (vakuum/tlak).

Pro aplikace s požadavkem na velmi jemnou regulaci, nabízíme objemový regulátor tlaku pracující s rozlišením 0,0005 PSI. Pro kalibaci diferenčních snímačů malých rozsahů představuje vynikající řešení!

Specifikujte svůj požadavek a kontaktujte nás!