TDEMI 3GRevoluční technologie základní řady měřicích přijímačů německé společnosti GAUSS INSTRUMENTS poskytuje 4000x rychlejší měření než dosavadní technologie měřicích přijímačů a to v celém frekvenčním pásmu daného přijímače. Nečekejte dlouhý čas při testování detektorem "Quasi-peak". Tyto přijímače umožňují měřit v časové doméně se šířkou pásma 162,5 MHz! Základní režim měřicích přijímačů GAUSS INSTRUMENTS je doplněn možností osciloskopického měření a zobrazením tzv. spektrogramu (vodopád - časová oblast). Testovací možnosti lze také rozšířit módem spektrálního analyzátoru či měřením persistence (mikrovlnné trouby). Měřicí přijímače umožňují měřit v pásmu až 10 Hz - 40 GHz a tím tak úplně pokrývají aplikace měření podle MIL 461, DO-160, EN a FCC.

 

Další důležité vlastnosti měřicích přijímačů GAUSS INSTRUMENTS:

  • několik verzí podle frekvenčního pásma pokrytí: 30M (30 MHz), 1G (1 GHz), 3 G, 6 G, 18 G, 26 G, 40 G;
  • pásma (filtry) dle CISPR: 200 Hz, 9 kHz, 120 kHz, 1 MHz;
  • pásma (filtry) dle MIL: 10 Hz, 100 Hz, 1 kHz, 10 kHz, 100 kHz, 1 MHz;
  • typy detektorů: Peak, Average, CISPR Average, RMS a Quasi-peak;
  • velmi nízká úroveň šumu - velký dynamický rozsah;
  • automatické vyhodnocení včetně reportu plně v souladu s CISPR 16-2-1 a CISPR 16-2-2;
  • možnost preselekce pro pásmo A a B (volitelné).

 

ultra mediumPro náročné uživatele výrobce vyvinul sérii EMI měřicích přijímačů s označením TDEMI ULTRA. Díky vylepšení hardwaru a dalšímu zvýšením počtu měřicích přijímačů uvnitř přístroje došlo k rapidnímu zvýšení rychlosti. Tato série je dokonce více než 64 000x rychlejší než běžná koncepce měřicích přijímačů při zachování ostatních vlastností základní řady. Řada ULTRA má nízkou váhu, optimalizovanou spotřebu (možnost napájení z baterií), a je tak vhodná i pro mobilní (např. venkovní) aplikace. Vše je podtrženo dynamickým rozsahem větším než 100 dB a možností měření v časové doméně se šířkou pásma až 685 MHz!

 

Pokud byste nevyužili certifikačních možností těchto přijímačů základní série G, X  nebo série ULTRA, je pro Vás zajímavá rychlost a stačila by Vám předcertifikační verze EMI přijímače, tak právě pro Vás je určená série s označením M respektive M+ s integrovaným displejem.

 

Další informace o EMI přijímačích GAUSS INSTRUMENTS naleznete na stránkách výrobce zde.

 

 

EMSCOPE webPokud byste nevyužili předností EMI přijímačů GAUSS INSTRUMENTS a hledáte spíše jednoúčelové kompaktní cenově zajímavé řešení pro oblast měření vedeného rušení (až do 110 MHz), tak bychom Vám rádi představili nový druh měřicího EMI systému společnosti EMZER. Jedná se o systém s názvem EMSCOPE, který v sobě integruje rychlý dvoukanálový EMI přijímač, dvoukanálovou LISN, omezovač pulzů a vestavěný software. K systému tak stačí připojit pouze PC s webovým prohlížečem a měření může začít, a to bez nutnosti jakékoli konfigurace celé sestavy. Systém je plně v souladu se standardy CISPR 16-1-1 / 16-1-2 a kromě standardního EMI měření nabízí také možnost tzv. modální měření - režim souhlasný a diferenciální. Tento druh modálního měření je ideálním nástrojem pro vývojová oddělení pro pochopení nastalého EMI problému a následného navržení vhodného filtru. Tento nový přístup výrazně šetří čas při návrhu zařízení (nebo při hledání případného EMI problému) a také pomáhá navrhnout vhodný filtru. Obě zmíněné přednosti systému snižují náklady na vývoj a výrobu!

Software EMZER web

Více o systému EMSCOPE společnosti EMZER naleznete na stránkách výrobce zde.

 

Potřebujete poradit s výběrem správného řešení pro Vaši aplikaci?Neváhejte nás kontaktovat!