TDEMI 3GRevoluční technologie základní řady měřicích přijímačů německé společnosti GAUSS INSTRUMENTS poskytuje 4000x rychlejší měření než dosavadní technologie měřicích přijímačů a to v celém frekvenčním pásmu daného přijímače. Nečekejte dlouhý čas při testování detektorem "Quasi-peak". Tyto přijímače umožňují měřit v časové doméně se šířkou pásma 162,5 MHz! Základní režim měřicích přijímačů GAUSS INSTRUMENTS je doplněn možností osciloskopického měření a zobrazením tzv. spektrogramu (vodopád - časová oblast). Testovací možnosti lze také rozšířit módem spektrálního analyzátoru či měřením persistence (mikrovlnné trouby). Měřicí přijímače umožňují měřit v pásmu až 10 Hz - 40 GHz a tím tak úplně pokrývají aplikace měření podle MIL 461, DO-160, EN a FCC.

Další důležité vlastnosti měřicích přijímačů GAUSS INSTRUMENTS:

  • několik verzí podle frekvenčního pásma pokrytí: 30M (30 MHz), 1G (1 GHz), 3 G, 6 G, 18 G, 26 G, 40 G;
  • pásma (filtry) dle CISPR: 200 Hz, 9 kHz, 120 kHz, 1 MHz;
  • pásma (filtry) dle MIL: 10 Hz, 100 Hz, 1 kHz, 10 kHz, 100 kHz, 1 MHz;
  • typy detektorů: Peak, Average, CISPR Average, RMS a Quasi-peak;
  • velmi nízká úroveň šumu - velký dynamický rozsah;
  • automatické vyhodnocení včetně reportu plně v souladu s CISPR 16-2-1 a CISPR 16-2-2;
  • možnost preselekce pro pásmo A a B (volitelné).

Pro náročné uživatele výrobce vyvinul sérii měřicích přijímačů s označením X (eXtreme). Díky vylepšení hardwaru a zvýšením počtu měřicích přijímačů až na 16 000 uvnitř přístroje došlo k rapidnímu zvýšení rychlosti. Tato série je dokonce 64 000x rychlejší než běžná koncepce měřicích přijímačů při zachování ostatních vlastností základní řady. Vše je podtrženo možností měření v časové doméně se šířkou pásma až 645 MHz!

Pokud byste nevyužili certifikačních možností těchto přijímačů základní série a X série, je pro Vás zajímavá rychlost a stačila by Vám předcertifikační verze, tak právě pro Vás je určená série s označením M respektive M+ s integrovaným displejem.

Pro více informací nás prosím kontaktujte a nebo navštivte webové stránky výrobce zde.