Generátory v oblasti EMC jsou zdroje definovaného průběhu v návaznosti na nějakou normu jako EN, IEC MIL atd. V této oblasti zde zastupujeme tyto výrobce: EMC-Partner, Frankonia a Montena.

 

Generátory EMC-Partner lze testovat výrobky z běžného průmyslu, armádní zařízení a přístroje leteckého průmyslu. Hlavní oblast působnosti výrobce  lze rozdělit do následujících 4 skupin:

1. Odolnostní zkoušky (ESD, EFT, DIPS, SURGE, Variation atd.),

2. testy impulsy blesku,

3. zkoušky komponent (varistory, kapacitory, resistory, jističe atd.),

4. měření vyzařování (harmonické, flicker).

 

Přístroje použitelné pro dané výše uvedené oblasti testování:

Ad 1.: Komplexní modulární generátory TRA3000, IMU3000 respektive IMU4000 + příslušentsví - generátory pokrývají celou řadu běžných výrobkových norem. Modulární koncepce umožňuje konfiguraci generátoru přesně na Vaši aplikace s možností budoucího rozšíření. Nová koncepce generátorů IMU3000 a IMU4000 navíc obsahuje dotykový displej, nový intuitivnější systém ovládání a pokrývá všechny úrovně příslušných mezinárodních standardů.

Ad 2. a 3.: Generátory MIG + příslušentsví - široké spektrum různých generátorů od testování v leteckém průmyslu, přes testování armádních a telekomunikačních zařízení až po zkoušky komponent, jako jsou například varistory, kapacitory, resistory atd.

Ad 4.: Generátor HAR1000 + příslušentsví.

 

EMC Partner

 

Podrobnosti naleznete na stránkách výrobců, zmíněných výše. Potřebujete-li poradit s výběrem konkrétního generátoru, kontaktuje nás, rádi Vám s výběrem pomůžeme.